Nabídka práce PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE - Hradec Králové

Ke dni 24.04.2024 nabízí Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. (25267213, Hradec Králové) volné pracovní místo na pozici PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24. 4. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE
Místo práce:
Hradec Králové (Hradec Králové)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.05.2024
Mzda:
30 000 až 33 000 Kč
Text nabídky:
Náplň práce: údržba provozních objektů (areál DP, sociální zařízení, terminál hromadné dopravy) " údržba čekáren a informačních nosičů " údržba zpevněných ploch " instalatérské práce " pracovní doba po - pá, 7:00 - 15:00 hod. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? " Střední odborné vzdělání technického směru (provozní, strojní, stavební) " zodpovědný přístup k práci " řidičské oprávnění skupiny B Výhodou bude, pokud budete mít " řidičské oprávnění skupiny T " zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku " svářečský průkaz " praxi na obdobné pozici Jak o Vás bude postaráno? " vybavíme Vás zdarma nářadím potřebným pro vaši práci " poskytneme Vám zdarma pracovní oděv a ochranné pomůcky " zázemí stabilní firmy, přátelský pracovní kolektiv " příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% " příspěvek na stravování, stravenky (výběr ze 3 jídel, závodní jídelna) " finanční příspěvek na benefitní kartu PLUXEE " odměny při významných pracovních jubileích " 5 týdnů dovolené " zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9 000 Kč) " jistota pravidelného příjmu

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
Kontaktní osoba:
Vítková, Kocman, 495 089 231, 703 157 000, 603 568 571