Nabídka práce Řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) - Týniště nad Orlicí

S novou nabídkou práce Řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) (Řídící pracovník/pracovnice v oblasti financí) v obci Týniště nad Orlicí (okres Rychnov nad Kněžnou) přichází na pracovní trh ke dni 15.08.2019 firma - zaměstnavatel ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. (04468562, Týniště nad Orlicí). Toto volné pracovní místo je z oboru Finance, Management. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek (Jednosměnný provoz) je přinejmenším 147000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)
Rozšířený popis:
Řídící pracovník/pracovnice v oblasti financí
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.11.2016
Mzda:
147 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt zasláním životopisu na e-mail ondrej.sury@bs-sro.com. Požadavky: - ÚSO/VŠ ekonomického směru - praxe v oboru podmínkou - znalost finančního řízení - znalost AJ - znalost japonského jazyka a japonské mentality pro komunikaci s mateřskou společností ALPHA podmínkou Náplň práce: - odpovídá za finanční řízení, zajišťuje finanční řízení v souladu s pravidly japonské společnosti ALPHA - odpovídá za správnost, úplnost, včasnost a vhodnost informačního systému - odpovídá za řádné vedení předepsané evidence a výkaznictví - zajišťuje činnosti v oblasti manažerského účetnictví a cen - slaďuje termíny předání podkladů umožňujících konsolidaci účtů a konsolidaci účetní závěrky - zodpovídá za dodržování daňových a celních zákonů, předkládá návrh a zpracovává roční finanční plán nákladů a výnosů a kontroluje dodržování tohoto plánu - zpracovává analýzy a navrhuje řešení pro ekonomická rozhodnutí, provádí kalkulaci cen. 
Další nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
10839400704 (Úřad práce Rychnov nad Kněžnou)
Zaměstnavatel:
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
Adresa:
V. Opatrného 1050, 517 21 Týniště nad Orlicí
Kontaktní osoba:
Ondřej Surý ondrej.sury@bs-sro.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace