Nabídka práce STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ -

S novou nabídkou práce STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ () v obci (okres Náchod) přichází na pracovní trh ke dni 28.04.2022 firma - zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. (00175439, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (nepřetržitý) je přinejmenším 17900 Kč hrubého.


Další nabídky práce Náchod

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ
Úvazek:
Směnnost:
nepřetržitý
Nástup dne:
01.05.2022
Mzda:
17 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný/-á na pracoviště do Náchoda a Velkého Poříčí. Pracovněprávní vztah: pracovní poměr (plný či zkrácený pracovní úvazek) nebo dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Směnnost: nepřetržitý provoz, 12hodinové směny (denní i noční). Zaměstnání je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity. Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV. Požadavky: profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /zaměstnavatel Vám pomůže s jeho získáním/; trestní bezúhonnost; komunikativnost, základní znalost PC; věk min. 18 let. Zaměstnavatel nabízí: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, příjemný kolektiv. Kontakt - Ing. Slavíková Ivana, tel.: +420 724 793 669, e-mail: ivana.slavikova@cz.g4s.com (zaslání životopisu).
Další nabídky práce Náchod

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
14357670729 (Kontaktní pracoviště Náchod)
Zaměstnavatel:
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace