Nabídka práce Obsluha CNC obráběcího centra - Divec

Ke dni 08.03.2024 nabízí SV metal spol. s r.o. (25257366, Divec) volné pracovní místo na pozici Obsluha CNC obráběcího centra v obci Divec (okres Hradec Králové).
Nabídnutá (minimální) mzda za (dvě směny) je 140 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 8. 3. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obsluha CNC obráběcího centra
Místo práce:
Divec (Hradec Králové)
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
11.03.2024
Mzda:
140 Kč
Text nabídky:
Náplň práce: Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů. Programování jednoduchých dílů. Seřízení stroje na požadované tolerance. Upnutí a vyrovnání obrobků. Měření a kontrola vyrobených dílů. Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů. Požadavky: Orientaci v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací. Znalost výkresové dokumentace a schopnost podle ní vyrábět. Ochotu pracovat na 2 směny (ranní, odpolední). Pečlivost, preciznost, manuální zručnost. Samostatnost, zodpovědnost za výsledek. Zkušenosti s CNC stroji. Nabízíme: Práci na 2 směny a pracovní dobu 7,5 hod. Pravidelnou pracovní dobu od 06:00 do 14:00 a od 14:00 do 22:00 hod. Volné víkendy. Možnost napracovat si hodiny. Odměny za produktivitu a kvalitu. Dlouhodobou spolupráci. Rozmanitou práci na malosériové zakázkové výrobě. Malý přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy. Absolventy rádi zaučíme.

Zaměstnavatel:
SV metal spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Eva Hochová, 778477089