Nabídka práce Všeobecně administrativní pracovník/pracovnice - OZP pro přímé zajištění kurzů -

S novou nabídkou práce Všeobecně administrativní pracovník/pracovnice - OZP pro přímé zajištění kurzů () v obci (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2021 firma - zaměstnavatel Institut Bernarda Bolzana v.o.s. (24179507, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 10000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Všeobecně administrativní pracovník/pracovnice - OZP pro přímé zajištění kurzů
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
03.05.2021
Mzda:
10 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu: semináře se konají u smluvních partnerů v Pardubicích a Hradci Králové - prostory nejsou bezbariérové. Práce na zkrácený úvazek - 20 hodin týdně. Pozice pouze pro OZP - uveďte v zaslaném životopise Organizační zajištění seminářů v Pardubicích a Hradci Králové Přímá komunikace s klienty na semináři Požadujeme: - znalost práce s MS Office - organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování - dobrá znalost českého jazyka - pečlivost, zodpovědnost, samostatnost - ochotu cestovat Nabízíme: - rozvoj osobnosti prostřednictvím firemního vzdělávání - občerstvení na pracovišti - pracovní doba pouze úterý a čtvrtek Zaměstnanecké výhody: možnost firemního vzdělávání, občerstvení na pracovišti První kontakt e-mailem (pardubice@ibb.cz).
Další nabídky práce Hradec Králové

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
21502460742 (Kontaktní pracoviště Pardubice)
Zaměstnavatel:
Institut Bernarda Bolzana v.o.s.
Kontaktní osoba:
Eva Maříková 608 887 997 pardubice@ibb.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace