Nabídka práce PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PEDAGOGICKÁ PRACOVNICE -

S novou nabídkou práce PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PEDAGOGICKÁ PRACOVNICE () v obci (okres Náchod) přichází na pracovní trh ke dni 07.09.2021 firma - zaměstnavatel Aufori, o.p.s. (01582241, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 18750 Kč hrubého.


Další nabídky práce Náchod

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PEDAGOGICKÁ PRACOVNICE
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
08.09.2021
Mzda:
18 750 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Společnost Aufori, o.p.s. hledá pedagoga do programu "Učí (se) celá rodina", kde pomáhá rodinám s nezletilými dětmi překonávat problémy se školou a plněním školních povinností, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.3.2022) s možností prodloužení, zkrácený pracovní úvazek. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky. Pedagogický pracovník / pedagogická pracovnice: - dojíždí do domácností ohrožených rodin zapojených do programu a pomáhá jim zvládat požadavky školy, - asistuje dětem při domácí přípravě do školy, plnění domácích úkolů a zvládání školního učiva, - velmi úzce spolupracuje s pracovníky škol a pracovníky oddělení sociálně právní ochrany dětí. Požadavky: SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání splňující podmínky pro výkon profese pedagogický pracovník dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících (sociální pedagog, speciální pedagog, vychovatel, učitel, pedagog volného času atd.); trestní bezúhonnost; flexibilita; empatický a pozitivní přístup k dětem se specifickými potřebami; ochota cestovat na Jaroměřsku a okolí; schopnost pracovat samostatně i v týmu. Zaměstnavatel nabízí: hrubou mzdu 18 750,- Kč na zkrácený úvazek 0,75; nástup ihned nebo dle dohody; flexibilní pracovní dobu; možnost využívat home office; pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat; práci v kolektivu přátelských, energických lidí. Strukturované životopisy posílejte na e-mail: dumkova.aufori@gmail.com do 30. 9. 2021. Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebude brán na životopis zřetel a bude vymazán.
Další nabídky práce Náchod

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
22930860723 (Kontaktní pracoviště Náchod)
Zaměstnavatel:
Aufori, o.p.s.
Kontaktní osoba:
Jitka Dumková dumkova.aufori@gmail.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace