Nabídka práce KVALIFIKOVANÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI -

S novou nabídkou práce KVALIFIKOVANÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI () v obci (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 07.09.2022 firma - zaměstnavatel Družstvo STAV HK (28831110, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 23640 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
KVALIFIKOVANÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.09.2021
Mzda:
23 640 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: kopáčské práce při hloubení stavebních rýh, opravy dlažeb chodníků a vozovek litým asfaltem, obalovanou drtí s případným použitím ručních stavebních strojů, vyzdívání zdiva, provedení oprav jednovrstvých hladkých omítek; montáž a demontáž trubkových a podobných lešení - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (ve středu od 10:00 do 11:30 hod.); e-mailem

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
23091500774 (Kontaktní pracoviště Hradec Králové)
Zaměstnavatel:
Družstvo STAV HK
Kontaktní osoba:
Michal Dzuhan 773 227 678 stavhk@centrum.cz