Nabídka práce OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE -

S novou nabídkou práce OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE () v obci (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 04.05.2022 firma - zaměstnavatel FinPrioritaas, s.r.o. (09657622, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 15500 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
15.11.2021
Mzda:
15 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: úklid kancelářských prostor, bytových jednotek, rodinných domu, pomocné práce na zahradě, úklid venkovních prostor - Požadujeme: pracovitost, zodpovědnost, ukrajinský jazyk výhodou - V případě zájmu se můžete dostavit osobně na sídlo společnosti Bieblova 1110/1b, Hradec Králové 500 03, každé pondělí od 7.30 - 8.30hod. nebo nás můžete kontaktovat emailem na adresu: finprioritaassro@seznam.cz

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Jiné
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
23453580725 (Kontaktní pracoviště Hradec Králové)
Zaměstnavatel:
FinPrioritaas, s.r.o.