Nabídka práce OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE

Ke dni 19.09.2023 nabízí FinPrioritaas, s.r.o. (09657622, ) volné pracovní místo na pozici OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE v obci (okres Hradec Králové).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 15 500 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 19. 9. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE
Místo práce:
(Hradec Králové)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
15.11.2021
Mzda:
15 500 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně základní
Požadované dovednosti:
Jiné
Text nabídky:
- Náplň práce: úklid kancelářských prostor, bytových jednotek, rodinných domu, pomocné práce na zahradě, úklid venkovních prostor - Požadujeme: pracovitost, zodpovědnost, ukrajinský jazyk výhodou - V případě zájmu se můžete dostavit osobně na sídlo společnosti Bieblova 1110/1b, Hradec Králové 500 03, každé pondělí od 7.30 - 8.30hod. nebo nás můžete kontaktovat emailem na adresu: zaslat email

Zaměstnavatel:
FinPrioritaas, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Kontakt,