Nabídka práce ZEDNÍK / ZEDNICE - Hradec Králové

S novou nabídkou práce ZEDNÍK / ZEDNICE () v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 11.11.2021 firma - zaměstnavatel ADESTAV, s.r.o. (27515982, Hradec Králové). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 20160 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
ZEDNÍK / ZEDNICE
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
15.11.2021
Mzda:
20 160 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: příprava materiálu, pomocné stavební práce, přesun hmot, obsluha jednoduchých stavebních mechanizmů - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
23566280757 (Kontaktní pracoviště Hradec Králové)
Zaměstnavatel:
ADESTAV, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Alena Tešná tesna@adestav.cz