Nabídka práce OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ A RECYKLACI ODPADŮ -

S novou nabídkou práce OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ A RECYKLACI ODPADŮ () v obci (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 16.09.2022 firma - zaměstnavatel ENVISTONE, spol. s r.o. (25994182, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (pružná pracovní doba) je přinejmenším 22000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ A RECYKLACI ODPADŮ
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.02.2022
Mzda:
22 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: recyklace stavebního materiálu

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Jiné
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
23859440753 (Kontaktní pracoviště Hradec Králové)
Zaměstnavatel:
ENVISTONE, spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Jozef Kukula 777810430 kukula@envistone.cz