Nabídka práce DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZZ/OZP -

S novou nabídkou práce DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZZ/OZP () v obci (okres Náchod) přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2022 firma - zaměstnavatel Česká distribuční k.s. (26791692, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 4050 Kč hrubého.


Další nabídky práce Náchod

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZZ/OZP
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.06.2022
Mzda:
4 050 až 8 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - zaměstnání pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu; příprava letáků k roznosu; roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa; potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem. Co od Vás zaměstnavatel požaduje: pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžou spolehnout; nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše Vás zaučí. Co Vám zaměstnavatel nabízí: práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem; výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu, apod.); dlouhodobou spolupráci; nástup IHNED, popř. dle dohody; individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího; zkrácený úvazek 10, 15 nebo 20 hodin týdně - dle velikosti sektoru a počtu schránek; pravidelný měsíční hrubý příjem při úvazku 20 hod./týden činí 8.100,- Kč; možnost měsíční prémiové složky; flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb; místo výkonu práce: okres, dle místa bydliště uchazeče; zaměstnáním u této firmy nepřicházíte o nárok na invalidní důchod; možnost zkušebního roznosu letáků. Jste osoba se zdravotním postižením a nevíte, zda je pro Vás práce vhodná? Otestujte se na www.testdistributora.cz. Více informací na www.distribucni.cz. Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosíme, pošlete životopis na e-mail: nabor-ozp@distribucni.cz nebo zavolejte na bezplatnou telefonním linku 800 800 882 v době od 09:00 hod. do 15:00 hod.
Další nabídky práce Náchod

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
24968220787 (Kontaktní pracoviště Náchod)
Zaměstnavatel:
Česká distribuční k.s.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace