Nabídka práce TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE (zástupce vedoucí v soc.-aktiv. službě pro rodiny s dětmi) -

S novou nabídkou práce TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE (zástupce vedoucí v soc.-aktiv. službě pro rodiny s dětmi) () v obci (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2022 firma - zaměstnavatel Salinger, z.s. (67440185, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (pružná pracovní doba) je přinejmenším 29000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE (zástupce vedoucí v soc.-aktiv. službě pro rodiny s dětmi)
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
16.05.2022
Mzda:
29 000 až 31 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: podporujete rodiny s dětmi ve zvládání obtížných životních situací, které rodina nedokáže sama vlastními silami překonat - program Sanace rodiny; pracujete v terénu, v přirozeném prostředí rodin, jednáte se zájemci o službu, uzavíráte smlouvy, realizujete s klienty individuální plány a jejich vyhodnocování; spolupracujete s návaznými organizacemi, zpracováváte administrativu spojenou s výkonem přímé práce; zodpovídáte za metodiky střediska a jejich aktualizaci; komplexně zajišťujete průběh exkurzí a praxí; podílíte se na prezentaci služby i organizace; připravujete podklady pro výroční zprávy; podílíte se na zaškolování nových pracovníků v době nepřítomnosti zastupujete vedoucí střediska. Požadavky: vzdělání VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce, sociální patologie a prevence, sociální a speciální pedagogika; minimálně 1 rok praxe v přímé práci s klienty schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost a dobré komunikační dovednosti; chuť k dalšímu vzdělávání a profesnímu rozvoji; trestní bezúhonnost.

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
25259760786 (Kontaktní pracoviště Hradec Králové)
Zaměstnavatel:
Salinger, z.s.