Nabídka práce PROFESIONÁLNÍ KONZULTANT / KONZULTANTKA SLUŽEB - Hradec Králové

Ke dni 06.06.2022 nabízí Quadient Technologies Czech s.r.o. (25291939, Hradec Králové) volné pracovní místo na pozici PROFESIONÁLNÍ KONZULTANT / KONZULTANTKA SLUŽEB v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 26 600 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 6. 6. 2022 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PROFESIONÁLNÍ KONZULTANT / KONZULTANTKA SLUŽEB
Místo práce:
Hradec Králové (Hradec Králové)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.07.2022
Mzda:
26 600 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Text nabídky:
Náplň práce: práce na všech aspektech projektů, včetně finálního produktu, komunikace s klientem a konfiguraci aplikací, identifikace a implementace nejvhodnějších řešení, aby byly uspokojeny zákazníkovi potřeby plánování, spolupráce s produktovými manažery na definici projektové strategie, poskytování konzultace zákazníkům během testovací a produkční fáze projektů tak, aby byl zajištěn úspěšný rozvoj projektů Následující je vítáno: bakalářské vzdělání v ekonomickém, strojírenském, IT či jiném relevantním oboru, znalost produktů Quadientu, zkušenosti v oblasti project managementu, schopnost pracovat na více projektech zároveň

Zaměstnavatel:
Quadient Technologies Czech s.r.o.
Kontaktní osoba:
Pavla Kholová, 777 459 994