Nabídka práce TECHNIK / TECHNIČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽNÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY - Hradec Králové

Ke dni 13.07.2022 nabízí SUN ECLIPSE s.r.o. (02637081, Hradec Králové) volné pracovní místo na pozici TECHNIK / TECHNIČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽNÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 40 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13. 7. 2022 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

TECHNIK / TECHNIČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽNÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY
Místo práce:
Hradec Králové (Hradec Králové)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
08.08.2022
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Text nabídky:
Pracovní náplň: montáže v interiérech - závěsy, rolety, kolejnice, žaluzie, lišty…, montáž designových venkovních pergol, montáž ostatních produktů z nabídky DIAMOND DESIGN technická podpora obchodníkům - doporučení kotvení, pomoc s měřením a realizací, správa svěřeného vybavení a jeho údržba Požadavky: schopnost samostatně a zodpovědně řešit zadané úkoly manuální zručnost a technické znalosti, řidičský průkaz skupiny B, příjemný vzhled a dobré vystupování Nabízíme: finanční ohodnocení od 40.000 do 60.000 dle schopností a domluvy, práci v příjemném kolektivu, zázemí velké značky, moderní pracovní nástroje, vybavení a postupy školení a vzdělávání, uplatnění a rozvoj znalostí, telefon, stravné - Více informací o produktech naleznete na adrese www.diamonddesign.cz

Zaměstnavatel:
SUN ECLIPSE s.r.o.
Kontaktní osoba:
Luboš Smolík, 608 582 894