Nabídka práce ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA BUDOV - Hradec Králové

Ke dni 13.07.2022 nabízí LV TREND, spol. s r.o. (06022103, Hradec Králové) volné pracovní místo na pozici ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA BUDOV v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 21 800 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13. 7. 2022 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA BUDOV
Místo práce:
Hradec Králové (Hradec Králové)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.08.2022
Mzda:
21 800 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně základní
Požadované dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Text nabídky:
- Náplň práce: údržbářské práce, pomocné stavební a zednické práce - Požadujeme řidičský průkaz skupiny B - Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky (Po – Pá – 8:00 – 15:00 h)

Zaměstnavatel:
LV TREND, spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Jan Poskočil, 774 998 687