Nabídka práce DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV -

S novou nabídkou práce DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV () v obci (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 09.09.2022 firma - zaměstnavatel GEBAU s.r.o. (06474926, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 18000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
10.09.2022
Mzda:
18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: práce v oblasti výstavby budov, rekonstrukce a fasády Pracovní doba: 7:00 - 15:30

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
26066740743 (Kontaktní pracoviště Hradec Králové)
Zaměstnavatel:
GEBAU s.r.o.
Kontaktní osoba:
Vasyl Dudla 774 640 590 gebau@email.cz