Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE ANKETNÍHO PRŮZKUMU -

S novou nabídkou práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE ANKETNÍHO PRŮZKUMU () v obci (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 09.09.2022 firma - zaměstnavatel SAVING EUROPE s.r.o. (29453275, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (pružná pracovní doba) je přinejmenším 20000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE ANKETNÍHO PRŮZKUMU
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
15.09.2022
Mzda:
20 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: práce v terénu nebo v promostánku nákupních center s vyplňováním komerč. dotazníku v rámci celého okresu

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Jiné
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
26066840750 (Kontaktní pracoviště Hradec Králové)
Zaměstnavatel:
SAVING EUROPE s.r.o.
Kontaktní osoba:
Petra Zlámalová 725 908 217 savingeurope@centrum.cz