Nabídka práce Číšník - servírka - Špindlerův Mlýn

Ke dni 17.04.2024 nabízí CPI Hotels, a.s. (47116757, Špindlerův Mlýn) volné pracovní místo na pozici Číšník - servírka v obci Špindlerův Mlýn (okres Trutnov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 26 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 17. 4. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Číšník - servírka
Místo práce:
Špindlerův Mlýn (Trutnov)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.05.2024
Mzda:
26 000 až 31 000 Kč
Text nabídky:
Náplň práce: - obsluha hotelových hostů v a la carte restauraci Pinia s terasou nebo v bufetové restauraci Labe Požadujeme: - vzdělání v oboru nebo praxi v oboru - znalost gastronomických standardů a zásad - základy NJ nebo AJ - spolehlivost a flexibilitu - zájem o obor a moderní gastronomii - schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování Zaměstnanecké výhody: ubytování pro zaměstnance zdarma, stravování za zvýhodněnou cenu, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování za zvýhodněnou cenu, bezplatné ubytování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce), příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce.

Zaměstnavatel:
CPI Hotels, a.s.
Kontaktní osoba:
Martina Marešová, 770 148 748