Nabídka práce Provozní - asistentka F&B managera - Pec pod Sněžkou

Ke dni 03.05.2024 nabízí REGATA ČECHY, a.s. (26154200, Pec pod Sněžkou) volné pracovní místo na pozici Provozní - asistentka F&B managera v obci Pec pod Sněžkou (okres Trutnov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 40 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 3. 5. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Provozní - asistentka F&B managera
Místo práce:
Pec pod Sněžkou (Trutnov)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.06.2024
Mzda:
40 000 až 50 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta, Jiné
Text nabídky:
Náplň práce : zajištění chodu odbytových středisek hotelu, kontrolní činnost včetně aktivní práce na střediscích v rámci hotelu, tvorba nabídek, komplexní cateringové zajištění firemních akcí, řízení kolektivu cca 15 zaměstnanců, práce se žáky hotelových škol, ovládání skladového programu, tvorba objednávek, práce se zbožím Požadujeme: " příjemné vystupování, komunikativnost, zvládání stresových situací " min. SŠ vzdělání, nejlépe z oboru hotelnictví " nutná praxe v oboru " znalost cizího jazyka (NJ-AJ) " znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, Outlok, Internet) " flexibilita a směnovost Nabízíme: " řádnou pracovní smlouvu - v přátelském kolektivu " mzda 40.000 - 50.000,- Kč hrubého " ubytování a stravování za symbolické ceny " příspěvek na dovolenou " provize z prodeje (bonusy), slevy na firemní výrobky či služby " pokud rádi cestujete, možnost pobytu v partnerském hotelu Port u Máchova jezera " možnost sportovního vyžití, bazénu a wellness za výhodných podmínek přímo v hotelu " podpora dalšího vzdělávání, kariérní růst Nástup možný dle dohody. Životopis zašlete na adresu : zaslat email.

Zaměstnavatel:
REGATA ČECHY, a.s.
Kontaktní osoba:
Radka Majtánová, 499861525