Nabídka práce POMOCNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE PROVOZU - OBSLUHA V KAVÁRNĚ - Lázně Bělohrad

Ke dni 04.09.2024 nabízí Filipa, a.s. (25282875, Lázně Bělohrad) volné pracovní místo na pozici POMOCNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE PROVOZU - OBSLUHA V KAVÁRNĚ v obci Lázně Bělohrad (okres Jičín).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 160 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 4. 9. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
POMOCNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE PROVOZU - OBSLUHA V KAVÁRNĚ
Místo práce:
Lázně Bělohrad (Jičín)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
05.09.2024
Mzda:
160 až 170 Kč
Text nabídky:
Náplň práce: " obsluha hostů v kavárně " příjem objednávek " příprava výběrové kávy, teplých a studených nápojů " péče o pohodlí zákazníků Požadujeme: " komunikační schopnosti, příjemné vystupování " manuální zručnost " spolehlivost " schopnost spoluvytvářet příjemnou atmosféru " pozitivní přístup " zkušenosti v oboru výhodou Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv Pozice vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.,

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Filipa, a.s.
Kontaktní osoba:
Lucie Šolcová, 607191784 od 8:00 do 15:00 hodin