Zpět na nabídky práce Trutnov

Nabídka práce Logoped - logopedka na zkrácený úvazek pro lidi s RS - Dvůr Králové nad Labem

Ke dni 18.08.2025 nabízí Pro-Charitu servis s.r.o. (46348948, Dvůr Králové nad Labem) volné pracovní místo na pozici Logoped - logopedka na zkrácený úvazek pro lidi s RS v obci Dvůr Králové nad Labem (okres Trutnov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 15 500 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18. 8. 2025 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Logoped - logopedka na zkrácený úvazek pro lidi s RS
Místo práce:
Dvůr Králové nad Labem (Trutnov)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2025
Mzda:
15 500 až 18 500 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Text nabídky:
Co u nás budete dělat? - diagnostika a terapie u pacientů/klientů s roztroušenou sklerózou - logopedická intervence u neurogenních poruch komunikace - zejm. dysartrie a dysfagie - úzká spolupráce v rámci multidisciplinárního týmu (lékař, vrchní sestra, ošetřovatelský personál, fyzioterapeut, psychoterapeut atd.) Co byste měli mít? - VYSOKOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ ukončené SZZ z LOGOPEDIE a SURDOPEDIE - kurz Logoped ve zdravotnictví nebo atestace v oboru výhodou - zkušenosti s logopedickou intervencí u dospělých vítány - dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost - schopnost celostního a empatického přístupu k pacientům/klientům Co nabízíme? - práce na cca 0,5 úvazku (2 - 3 celé dny nebo denně několik hodin nebo kombinace) - mimořádně zajímavá klientela - roztroušená skleróza - podpora odborníka při zaškolování - vlastní organizace práce, samostatnost - dlouhodobá spolupráce - vstřícnost ve stanovení pracovní doby (preferujeme dopolední časy) - zázemí stabilní organizace, příjemné pracovní prostředí ve zrekonstruovaném, moderně vybaveném areálu - přátelský a ochotný kolektiv????? o 25 dnů dovolené o dotované obědy za cenu 35 Kč o roční příspěvek až 7 500 Kč na dovolenou, kurzy, kulturní akce, sport, zdravotní péči aj., o volné vstupy na benefiční a kulturní akce Domova Pracovní smlouvy uzavíráme standardně s 3-měsíční zkušební dobou a dobou určitou na půl roku. Při oboustranné spokojenosti automaticky prodlužujeme, nejdříve o 1 rok, pak o 3 roky a pak je smlouva na dobu neurčitou. Dává vám taková práce smysl? Pokud ano, pojďme se potkat a probrat naše vzájemné představy! Rádi ukážeme pracoviště.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Pro-Charitu servis s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Flosová, 491 610 605, 732 302 684