Nabídka práce Projektant TZB junior/senior - Hradec Králové

S novou nabídkou práce Projektant TZB junior/senior () v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 04.02.2020 firma - zaměstnavatel PROFI-MEN, s.r.o. (, Hradec Králové). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 40000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Projektant TZB junior/senior
Úvazek:
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
samostatné zpracování projektů TZB se zaměřením na vzduchotechniku, topení a chlazení, - revize externích projektů jako podklad pro realizaci zakázky, - optimalizace projektů z hlediska ekonomiky pro investora, - technické poradenství, - práce v kanceláři s občasným výjezdem - analýza pro zpracování projektu a podpora realizace. - stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě, - práce v oblasti nejmodernějších technologií, - velmi dobrý kolektiv a týmová spolupráce, - odborný růst, - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny na dobu neurčitou, - zaměstnanecké benefity (služební telefon), - podpora dalšího vzdělávání, - flexibilní pracovní doba, - mzdová nabídka - junior 25.000 - 30.000 Kč hrubého, senior 30.000 - 40.000 Kč ( i více, dle zkušeností).  Máte praxi v oboru TZB? Umíte pracovat s projekčními programy CAD? Bude Vás zajímat tato pracovní nabídka:  - VŠ/SŠ se zaměřením na TZB, - praxe v oboru alespoň 3 roky, - autorizace vítána, - samostatnost a iniciativa při řešení technických problémů, - znalost práce s projekčními programy typu CAD, - vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, loajalita k zaměstnavateli.
Další nabídky práce Hradec Králové

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1407210 ()
Zaměstnavatel:
PROFI-MEN, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček 495 512 582, 602 114 770 pozdnicek@profimen.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace