Nabídka práce Výzkumný a vývojový pracovník - senior - Trutnov

S novou nabídkou práce Výzkumný a vývojový pracovník - senior () v obci Trutnov (okres Trutnov) přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2019 firma - zaměstnavatel PROFI-MEN, s.r.o. (, Trutnov). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 60000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Trutnov

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Výzkumný a vývojový pracovník - senior
Úvazek:
Směnnost:
Nástup dne:
Mzda:
60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: - práce na vývoji analogových obvodů senzoriky - průmysl 4.0, - vývoj firmwaru, - podpora výroby, - vedení kolegů a předávání zkušeností, - tvorba technické dokumentace. Nabídka: - dlouhodobá perspektiva a stabilní pozice v moderním a profesionálním oboru senzoriky - průmyslu 4.0, - nadprůměrné mzdové ohodncení, - další týden dovolené, flexibilní pracovní doba, - vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy, - příspěvek 1000,- po odpracovaném roce na penzijní připojištěníi, příspěvek na stravu, - 1.500,- měsíční odměna za spolehlivou docházku, - 6.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity, - příspěvky až 4.000,- ročně na dětskou rekreaci. Zajímavá pracovní nabídka v atraktivní firmě na pozici Výzkumného a vývojového pracovníka - průmyslová automatizace! Požadujeme: - VŠ vzdělání - elektro, elektrotechnické, - orientace v analogové a digitální technice - podmínkou, - komunikativní znalost NJ nebo AJ, - organizační schopnosti, - praxe ve vývoji elektronických zařízení, - samostatnost, zodpovědnost, - svědomitý přístup k práci, - velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost koučovat a podporovat kolegy (mentor).

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1407228 ()
Zaměstnavatel:
PROFI-MEN, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček 495 512 582, 602 114 770 pozdnicek@profimen.cz