Nabídka práce Vedoucí konstrukce - šéfkonstruktér - Trutnovsko

S novou nabídkou práce Vedoucí konstrukce - šéfkonstruktér () v obci Trutnovsko (okres Trutnov) přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2019 firma - zaměstnavatel PROFI-MEN, s.r.o. (, Trutnovsko). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 75000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Trutnov

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Vedoucí konstrukce - šéfkonstruktér
Úvazek:
Směnnost:
Nástup dne:
Mzda:
75 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: - návrhy a konstrukce nových dílů a prvků pro průmysl 4.0,  - spolupráce s vývojem při řešení nových projektů a jejich zavádění do výroby, zpracování výkresové dokumentace, - schvalování a uvolňování nových dílů,  - dohled nad dodržováním procesů a metodiky vývoje , - komunikace s oddělením produktového marketingu na centrále v zahraničí, - realizace změnových řízení na výrobcích, - řešení aktuálních problémů ve výrobě ve spolupráci s technologií,  - spolupráce s ostatními odděleními ve firmě a spolupráce s oddělením konstrukce na centrále v zahraničí,  - spolupráce s logistikou a výrobou. Nabídka: - dlouhodobá perspektiva práce v profesionálním prostředí,  - atraktivní mzdové podmínky ohodnocení, -  týden dovolené navíc, - pružná pracovní doba, - jazykové vzdělávání a podpora rozvoje znalosti jazyků, - příspěvek na penzijní připojištění, - příspěvek na stravování, - roční příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, na dětskou rekreaci, - rozpětí mzdy: 45.000 - 55.000 Kč i více dle zkušeností (fixní mzda + odměny), - nástup dle dohody ihned. Baví Vás práce konstruktéra? Chcete pracovat v rozvíjejícím se oboru s nejmodernějšími technologiemi - 4.0 ? Máte zájem vést menší tým?   Pokud ano, bude Vás zajímat tato pracovní nabídka: Požadujeme: - VŠ vzdělání, strojní nebo srovnatelná kvalifikace a zkušenosti s konstrukcí mechanických dílů,  - praxe min. 5 let ve strojírenském oboru, řízení vývojových projektů vítáno, - aktivní znalost AJ nebo NJ, - velmi dobré analytické a koncepční schopnosti, - schopnost řídit, koordinovat a organizovat malý tým spolupracovníků, vítaná je praxe ve vedení lidí, - flexibilita a schopnost rychle se učit novým věcem - dobrá znalost vývojového prostředí CAD (Creo, AutoCAD, …),  - ŘP skupina: B,

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1407229 ()
Zaměstnavatel:
PROFI-MEN, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček 495 512 582, 602 114 770 pozdnicek@profimen.cz