Nabídka práce Pevnostní výpočtář tlakových nádob - Hradec Králové

S novou nabídkou práce Pevnostní výpočtář tlakových nádob () v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2019 firma - zaměstnavatel PROFI-MEN, s.r.o. (, Hradec Králové). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 50000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Pevnostní výpočtář tlakových nádob
Úvazek:
Směnnost:
Nástup dne:
Mzda:
50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: - Zapezpečuje a provádí inženýrské výpočty: pevnostní dimenzování aparátů v souladu s výpočtovými předpisy napěťová analýza, pevnostní výpočty speciálních případů zatížení a výpočty, z oblasti speciálních konstrukcí s využitím metod aplikované pružnosti a pevnosti, výpočty potrubních sítí, statické a dynamické výpočty, výpočty spolehlivosti zařízení, výpočty zbytkové životnosti zařízení - Odpovídá za správnost a úplnost zpracovaných pevnostních výpočtů, jejich technickou kvalitu a bezchybnost - Kontroluje a schvaluje pevnostní výpočty v rámci společnosti nebo zajišťovanými externími firmami - Využívá nenovější poznatky vědy a techniky v obl. výpočtů, odpov. za dodržování a upatnění norem a předpisů - Systematičnost, přesnost, důslednost, aktivní přístup, týmový duch Nabídka: - dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování-je v areálu nebo stravenky - příspěvky na penzijní pojištění, pružná pracovní doba Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Pevnostní výpočtář tlakových nádob! Požadujeme: - orientace a znalost práce s výpočtovými softwary pro návrh tlakových nádob (ČSN EN 13445, ASME, ADM atd.) - praxe v oboru pevnostních výpočtů - znalost práce v oblasti numerických analýz výhodou

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1407231 ()
Zaměstnavatel:
PROFI-MEN, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček 495 512 582, 602 114 770 pozdnicek@profimen.cz