Nabídka práce Key account manager pro celý svět - potravinářské technologie - Královéhradecko

S novou nabídkou práce Key account manager pro celý svět - potravinářské technologie () v obci Královéhradecko (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 30.09.2019 firma - zaměstnavatel PROFI-MEN, s.r.o. (, Královéhradecko). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 50000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Key account manager pro celý svět - potravinářské technologie
Úvazek:
Mzda:
50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
prodej zajímavých a specifických technologií pro potravinářství, odběratelům z celého světa ( ve stanovených teritoriiích světa), - návštěvy a prezentace u zákazníků, - vedení poptávek a nabídek a zajišťování smluv k novým projektům - zakázkám, - zodpovědnost za komunikaci se zákazníkem v průběhu projektu a sledování termínů jejich plnění, - udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky, - příprava a vyjednávání obchodních podmínek,  - plánování prodeje a vyjednávání marketingových akcí, - časté cestování, tzn. navýšení příjmu o další diety (cca 8 000 Kč), - částečné zajišťování administrativní agendy. - dlouhodobá perspektiva uplatnění v zajímavém obrou potravinářských technologií, - samostatná práce s prostorem pro seberealizaci, - služební telefon, notebook - odměňování dle výsledků práce, osobní prémie, výkonnostní prémie a odměny, 13. a 14. mzda - firemní  stravování - pracovní doba: 6,00 - 14:30 hod nebo 7,00-15,30  (vyjma služebních cest) - po 2 letech od nástupu služební vůz (i pro soukromé účely), dle výsledků i dříve. Umíte dobře anglicky?  Hledáme pracovníka s technickým backgroundem, který bude cestovat po celém světě. Zjištěte více o pracovní pozici Key account manager: - VŠ/SŠ vzdělání (technický směr výhodou), - minimálně středně pokročilá znalost AJ podmínkou, - další cizí jazyky výhodou, - ovládání výpočetní techniky na uživatelské úrovni, zejména využívání Office (Word, Excel, Power Point, práce s obrázky), - schopnost naučit se základní používání AutoCAD systému, - soustředěnost, dobrá paměť, trpělivost, spolehlivost, přesnost, kultivovaný zjev a vystupování, organizační schopnosti, - ochota cestovat i na velké vzdálenosti (letecká přeprava), - komunikační dovednosti, - uspokojení zákaznických potřeb, - aktivní přístup, - vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení.
Další nabídky práce Hradec Králové

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1409911 ()
Zaměstnavatel:
PROFI-MEN, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Jiřina Pozdníčková +420 495 512 582 pozdnickova@profimen.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace