Nabídka práce Specialista rozvoje zaměstnanců (výrobní společnost) - Rychnov nad Kněžnou okres

S novou nabídkou práce Specialista rozvoje zaměstnanců (výrobní společnost) () v obci Rychnov nad Kněžnou okres (okres Rychnov nad Kněžnou) přichází na pracovní trh ke dni 21.06.2019 firma - zaměstnavatel Personal Consult s.r.o. (, Rychnov nad Kněžnou okres). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek () je přinejmenším 65000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Specialista rozvoje zaměstnanců (výrobní společnost)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
65 000 až 75 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Hlavním úkolem je podpora a zavádění systému řízení trvale udržitelného vzdělávání a tréninku zaměstnanců výrobního závodu. Dílčí úkoly: 1) Vytváření vzdělávacího matrixu v kontextu organizační struktury závodu 2) Návrhování forem a rozsahu tréninku na základě požadavků vyplývajících z definice pracovní pozice 3) Vytváření interníxh plánů vzdělávání ve shodě s požadavky právních předpisů 4) Provádění školení interních předpisů a systému řízení vzdělávání 5) Podpora, spolupráce a metodické vedení zavádění systému řízení vzdělávání a tréninku 6) Vedení evidence vzdělávacích lekcí a tréninku zaměstnanců v závodě v kontextu pozice správce software pro vzdělávání a trénink 7) Metodické vedení 5S, účast na pravidelných auditech 8) Vede People development pilíř WCM 9) Poskytování přímé podpory projektů WCM v rámci pilíře People developmentu Atraktivní a odpovědná práce pro velmi stabilního zaměstnavatele. Možnost spolupracovat se zahraničními kolegy, kteří jsou na obdobné pozici. Odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné bonusy. Možnost velké seberealizace a vlastní invence. Řada firemních benefitů. VŠ/ SŠ, praxe ve výrobní společnosti, orientace ve výrobním prostředí, koučink. Hledáme zkušeného člověka, který zná procesy People Developmentu a dokáže komunikovat napříč společností. Nutná je praxe na obdobné pozici, znalost Aj slovem i písmem, vyníkající komunikační schopnosti; uživatelská znalost PC (zejména MS Excel a PowerPoint), velkou výhodou je znalost SAP. ŘP B považujeme za samozřejmost.
Další nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1432021 ()
Zaměstnavatel:
Personal Consult s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková 774 58 48 28 klouckova@personalconsult.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace