Nabídka práce Vedoucí řízení jakosti - Královéhradecko

S novou nabídkou práce Vedoucí řízení jakosti () v obci Královéhradecko (okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 06.10.2019 firma - zaměstnavatel PROFI-MEN, s.r.o. (, Královéhradecko). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 35000 Kč hrubého.

Další nabídky práce Hradec Králové

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Vedoucí řízení jakosti
Úvazek:
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: - správa systému řízení kvality a životního prostředí - zodpovědnost za dodržování požadavků kvality, stanovených cílů v oblasti kvality a ŽP - zodpovědnost za zlepšování systému řízení kvality - koordinace a dohled nad externími i interními audity Nabídka: - Dlouhodobá perspektiva uplatnění, - možnost profesního růstu, - příležitost seznámit se s moderními technologiemi, - 5 týdnů řádné dovolené, příspěvek na stravování. Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Vedoucí řízení jakosti! Požadujeme: - praxe v oboru nezbytná

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1437648 ()
Zaměstnavatel:
PROFI-MEN, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Daniel Kačírek 495 512 582 kacirek@profimen.cz