Zpět na nabídky práce Trutnov

Nabídka práce Ekonom/ka společnosti - Trutnov

Ke dni 05.12.2023 nabízí Personal Náchod (Trutnov) volné pracovní místo na pozici Ekonom/ka společnosti v obci Trutnov (okres Trutnov).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 5. 12. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Ekonom/ka společnosti
Místo práce:
Trutnov (Trutnov)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Požadované vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské - bakalářské
Text nabídky:
- SŠ/bakal./VŠ ekonomického směru
- praxe v oblasti ekonomiky
- znalost účetnictví
- práce na PC
- ŘP sk.B
- spolehlivost, zodpovědnost

Návrhy ekonomické a finanční strategie firmy. Měsíční analýzy souborů ukazatelů na firemní bázi i podle vnitřních organizačních jednotek /střediskové hospodaření/. Ekonomické analýzy postavení firmy. Metodické vedení a zastřešení oblasti organizace, práce a mezd, kalkulací, ve spolupráci. Metodické vedení organizace účetnictví a skladového hospodaření včetně tvorby a aktualizace příslušných podnikových předpisů. Definice systému kalkulací, stanovení systému rozpadu vnitropodnikových nákladů/režií. Spolupráce na zavádění, aktualizacích a rozšiřování podnikového informačního systému. Sledování plnění produktivity práce za firmu i organizační jednotky, zajištění propočtů výchozích hodnot pro srovnání úrovně plnění, udržování příslušných číselníků. Uplatnění právních znalostí při vytváření podkladů pro upomínky, předžalobní výzvy, žaloby, exekuce, insolvence odběratelů i dlužníků z řad zaměstnanců. Zpracování podkladů analýz vývoje nákladů, výnosů či finančních prostřednictvím BI systému. Spolupráce s bankami, leasingovými společnostmi, auditorem, daňovým poradcem. Zpracování podkladů roční účetní závěrky – opravné položky pohledávek, zásob, odložené daně, zpracování materiálů roční účetní závěrky (Výroční zpráva, Příloha, Zpráva o vztazích).- dlouhodobý pracovní vztah
- podpora firmy při zapracování
- postupné zapojení do vedení firmy
- odpovídající ohodnocení

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Personal Náchod
Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Honzů, 606 606 623