Nabídka práce Výrobní konstruktér - Nový Bydžov

Ke dni 16.04.2024 nabízí Randstad HR Solutions s.r.o. (Nový Bydžov) volné pracovní místo na pozici Výrobní konstruktér v obci Nový Bydžov (okres Hradec Králové).
Nabídnutá (minimální) mzda za je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 16. 4. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Výrobní konstruktér
Místo práce:
Nový Bydžov (Hradec Králové)
Mzda:
dohodou
Text nabídky:
Pro našeho klienta v oblasti výroby pryžových komponentů zásobující globální dodavatele automobilových systémů hledáme aktuálně do závodu strojního/výrobního konstruktéra jednotlivých výrobních přípravků a forem, které jsou uplatňovány jako hotové ve výrobě.

náplň práce:

Zajištění konstrukční dokumentace k novým výrobkům (3D Creo 6) a příprava výkresové dokumentace formy
Návrh a tvorba dokumentace dle požadavků jednotlivých oddělení - pomocné přípravky na měření a zkoušky, zlepšovací návrhy
Řešení rizik a problémů v projektu konstrukce formy a přípravků, eliminování rizik
Zpětná kontrola výrobku ve vztahu k realizaci záměru a jeho následná aplikace do výroby

co vám nabídneme:

Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou
Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
Stravenky v hodnotě 180 Kč
Závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Roční bonus formou jednorázové platby
Jazykové vzdělávání
Příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
Odpovídající konkurenceschopné odměňování, zaměstnanecké požitky

co od vás očekáváme:

SŠ technické vzdělání se znalostí AJ (komunikace se švýcarskými kolegy)
Znalost práce s PC programy pro tvorbu výkresové dokumentace - př. CREO

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Kontaktní osoba:
Martin Šára, +420705837192